Як я Барселону вивчала короткий гід з місця подій. День І

article-info

Якщо вам пощастило так само, як мені, і ви потрапили до найбільш сонячного і життєрадісного міста Іспанії – Барселони, радійте! А також тримайте кілька порад від туриста, який вже топтав ці вулиці.

Якщо у вас буде можливість обирати, коли поїхати до Барселони, я б радила кінець вересня і жовтень. Ціни падають разом зі спекою, зменшується кількість туристів і від цього поступово тануть черги в ресторани. Так! Такі є! Мінус – море вже холодне. Але особисто я приїжджала за екскурсійною програмою.

Екскурсійна програма Барселоною на 3 дні

У мене в запасі було цілих три дні, тому можна було розігнатись, хоча за перший день все одно вдалось пройти найбільше.

Площа Каталонії

В Римі всі дороги ведуть до фонтану Треві, в Парижі – до Ейфелевої вежі, а в Барсі – до площі Каталонії. Звідси, до речі, вони і починаються. Будьте готові, що за натовпом різношерстих багатонаціональних туристів, ви не побачите самої площі. Щоб застати її порожньою, потрібно приходити рано-вранці. Центр площі прикрашає величезна Роза вітрів (символічно правда?), поруч є красивий фонтан з підсвіткою і старі будинки навкруги. Не раджу годувати голубів, їх тут і так не менше, ніж туристів.

Кафе на верхньому поверсі Corte Ingles

Перше потаємне місце – на останньому поверсі величезного торгового центру Corte Ingles є непримітне кафе з самообслуговуванням, звідти відкривається просто фантастичний краєвид на площу Каталонії. І поснідаєте, і помилуєтесь!

La Rambla

Якщо ви фанат піших прогулянок, раджу знайти кафе La Rambla і прогулятись вниз вулицею аж до моря. Це дуже екзотичне місце – з одного боку вулицю підпирає готичний квартал, з іншого – найбільша торгова артерія міста.

Тепер суто по історичних пам’ятках Барселони. Що варто побачити?

Собор Святого Хреста. Вхід платний, але храм безперечно того вартий. Це одне з найвідоміших місць Барси. Плюс, поки шукатимете собор, нагуляєтесь вузенькими іспанськими вуличками та провулками.

Собор Санта-Марія-дель-Пі. Обов’язково приверне вашу увагу вітражем. А ще мені порадили купити квиток на гітарний концерт, який проходить прямо в стінах храму. Це щось! Старовинні стіни, віртуозна гра на гітарі і справжнє іспанське фламенко!

Палац Гуель. Гауді та Барселона – це тотожні поняття, які не існують один без одного. Тож хоч одне легендарне творіння архітектора, варто побачити. Похід в легендарний собор у мене був запланований на інший день, тому поки обирала альтернативні варіанти. Палац Гуель – це квінтесенція творчості митця. Дуже раджу глянути, навіть, якщо ви не поціновувач архітектури.

Museu d'Història de Catalunya. Для любителів історії в деталях можна піти в музей історії Каталонії. Нагорі є класний ресторан з красивим видом на бухту. Ринок Бокерія. Закупатись продуктами краще на ринку – це і дешевше, і цікавіше. Іспанський ринок – це справжня феєрія, де можна купити все – від класичного хамона вищої проби до свіжих устриць. В глибині ринку Бокерія є кілька ресторанчиків, де можна смачно і доступно пообідати. Пильнуйте гаманці!

Площа Reial. Приємно провести вечір можна в барі Los Tarantos на площі Reial. Тут можна побачити одне з найстаріших шоу фламенко в Барселоні. Енергетика і колорит збивають з ніг. Одного разу однозначно буде мало!

Ось так закінчився мій перший день поїздки в Барселону. Хочете дізнатись більше про це місто? Тоді слідкуйте за розсилками, далі буде!